Scroll Top

Partnerzy

Współpracując z liderami branży, zapewniamy naszym klientom dostęp do najnowszych technologii, materiałów najwyższej jakości oraz ekspertyzy specjalistów. Dzięki temu możemy spełnić nawet najbardziej wymagające potrzeby naszych klientów i zapewnić im kompleksowe rozwiązania windowe.

Nasi partnerzy to uznane firmy o doskonałej reputacji, które podzielają naszą pasję do doskonałości i nieustannego dążenia do innowacji. Razem tworzymy solidne fundamenty dla projektów windowych, które odznaczają się nie tylko funkcjonalnością, ale także estetyką i niezawodnością.

Orona

Firma ORONA powstała w 1964 roku. Siedziba firmy oraz fabryka znajdują się w miejscowości Hernani niedaleko San Sebastian w północnej Hiszpanii. Od początku swojego istnienia Orona stawia na nowoczesną technologię, bezpieczeństwo, komfort i jakość swoich rozwiązań, a także ochronę środowiska. Produkty tej firmy obecne są w 92 krajach świata, 1 na 20 nowo zainstalowanych dźwigów na świecie to Orona, 180.000 wind na świecie wykorzystuje technologię Orona. Firma zatrudnia ponad 3700 osób.

Niniejszym zaświadczamy, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem firmy KLEEMANN HELLAS w Polsce. Firma KLEEMANN HELLAS została założona w Grecji w 1983 r. w wyniku kontraktu know-how i transferu licencji z niemieckiej spółki KLEEMANN HUBTECHNIK GmbH. Firma KLEEMANN HELLAS należy do największych producentów kompletnych systemów dźwigów w Europie, produkując rocznie ponad 12000 nowych systemów, co stanowi 3% globalnego rynku nowych dźwigów.

Cibes Lift AB jest czołowym producentem dźwigów platformowych na rynku europejskim. Pferujemy dźwigi z napędem śrubowym, z szeroką gamą wyposażenia, dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zastosowanie dźwigu platformowego pozwala znacznie ograniczyć koszty montażu w porównaniu do rozwiązań konwencjonalnych, dając jednocześnie architektom możliwość tworzenia nowych, ekscytujących rozwiązań konstrukcyjnych i przestrzennych.

Wychodząc naprzeciw życzeniom klienta, w 1997 roku powstało Przedstawicielstwo będące dystrybutorem kompletnego programu dostawczego firmy Bunse-Aufzüge-GmbH na terenie Polski. Głównym założeniem jest uproszczenie procedury dostawy dźwigów i ich części oraz prowadzenie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Efektem uproszczenia tej procedury jest skrócenie czasu dostawy małych dźwigów towarowych nawet do 3 tygodni.

GMV Polska powstała w roku 1997. Firma ma silną i ugruntowaną pozycję na rynku. Cieszy się dużym uznaniem rodzimych firm dźwigowych, architektów, projektantów, firm budowlanych, inwestorów i użytkowników dźwigów.

GMV Polska jest największym dostawcą dźwigów hydraulicznych na polskim rynku, a szczególnym powodzeniem wśród klientów cieszą się dźwigi osobowe GREEN LIFT®, dźwigi towarowo-osobowe GPL®, dźwigi samochodowe VL®, a ostatnio również nowość: winda osobowa Home Lift® wg dyrektywy maszynowej 2006/42/WE.

Hidral, firma z prawie czterdziestoletnim doświadczeniem w branży wind i dostępności, specjalizuje się w hydraulice i oferuje rozwiązania trakcyjne i VVVF. Od momentu założenia w 1975 roku, firma Hidral koncentruje się wyłącznie na badaniach, rozwoju i kompleksowej obsłudze klienta.

To zaangażowanie zapewniło firmie Hidral znaczącą pozycję na rynku globalnym, z produktami dostępnymi w ponad 50 krajach i 70% wielkości produkcji przeznaczonej na sprzedaż eksportową.

Dzięki ambitnej strategii internacjonalizacji, Hidral posiada fabryki w Sewilli (Hiszpania), Indaiatuba (Brazylia) i Południowej Karolinie (USA), wchodząc ostatnio na rynek północnoamerykański. Biura sprzedaży w Moskwie (Rosja), Paryżu (Francja) i Bejrucie (Liban) dodatkowo wspierają ich globalną obecność. Ekspansja na nowe rynki wzmacnia pozycję Hidral w branży, umożliwiając ulepszone usługi dla klientów i konkurencyjne ceny dzięki zastrzeżonym produktom.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, skontaktuj się

Privacy Preferences
Podczas odwiedzania naszej witryny internetowej przeglądarka może przechowywać informacje z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.