Scroll Top

Modernizacja

Modernizacja urządzeń dźwigowych

Korzystając ze zdobytych przez kilkadziesiąt lat doświadczeń w pracy z uznanymi firmami dźwigowymi, Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. oferuje swoim klientom usługi związane z modernizacją dźwigów. Dotyczą one zarówno kilkudziesięcioletnich osobowych w budynkach mieszkalnych, jak i dźwigów towarowych. Zmiany polegają na kompleksowej lub etapowej wymianie zużytych i mogących stwarzać zagrożenie elementów, takich jak sterowanie, liny, zespoły napędowe, tłoki, drzwi szybowe i kabinowe, ograniczników prędkości czy wreszcie kabiny. 

modernizacja-dzwigow

Modernizacja windy - co warto wiedzieć?

Zakres modernizacji zależy od stanu technicznego i wieku windy/dźwigu, a także od potrzeb i możliwości finansowych klienta. Przed rozpoczęciem modernizacji uzgadniamy, w imieniu naszego Klienta, jej zakres oraz uzyskujemy odpowiednie pozwolenia i zgody. Po jej zakończeniu przeprowadzamy niezbędne badania techniczne pod nadzorem UDT by móc ponownie przywrócić dźwig do eksploatacji. Wszystkie stosowane przez naszą firmę materiały są zgodne z rygorystycznymi polskimi normami dźwigowymi

Jeśli nadal masz pytania, z przyjemnością Ci pomożemy! Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy w sekcji kontaktowej na naszej stronie internetowej.

Celem modernizacji jest poprawa komfortu, estetyki, niezawodności i bezpieczeństwa użytkowania dźwigów, a także dostosowanie ich do obowiązujących norm i przepisów prawnych.

Privacy Preferences
Podczas odwiedzania naszej witryny internetowej przeglądarka może przechowywać informacje z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.