Scroll Top

Windy domowe

Windy domowe to urządzenia, które służą do pionowego transportu osób i towarów wewnątrz domów jednorodzinnych lub mieszkań dwupoziomowych. Windy domowe mogą być różnego rodzaju, np. platformy przyschodowe, windy hydrauliczne, windy elektryczne, windy śrubowe. Wybór windy domowej zależy od wielu czynników, takich jak: rodzaj i wysokość schodów, wymiary i konstrukcja budynku, liczba i potrzeby mieszkańców.

Windy domowe poprawiają komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, a także podnoszą wartość nieruchomości. Windy domowe są szczególnie przydatne dla osób starszych, niepełnosprawnych lub mających trudności z poruszaniem się po schodach. Windy domowe mogą być instalowane zarówno w nowych, jak i istniejących budynkach, pod warunkiem spełnienia odpowiednich warunków technicznych i prawnych.

Privacy Preferences
Podczas odwiedzania naszej witryny internetowej przeglądarka może przechowywać informacje z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.