Scroll Top

Referencje

Nasze sukcesy w oczach zadowolonych klientów

Sprawdź, co mówią o nas inni!

Zachęcamy Cię do zapoznania się z opiniami naszych klientów. Zobacz, dlaczego nasze windy zyskały uznanie i zaufanie. Jeśli sam miałeś okazję skorzystać z naszych usług i chciałbyś podzielić się swoją opinią, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Mariusz Sokólski
Mot-Bud-Eko

,,Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MOT-BUD-EKO Mariusz Sokólski z przyjemnością informuje o podjętej współpracy z firmą Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z.o.o. z siedzibą w Poznaniu w zakresie dostawy i montażu urządzenia z napędem śrubowym”

Jarosław Anioła
Usługi budlowane J.Anioła

,,Niniejszym zaświadczam, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp.z.o.o. z siedzibą w Poznaniu wykonała prace polegające na dostawie i montażu dźwigu osobowego ORONA X-15 z napędem elektrycznym, na realizowanej przez moje przedsiębiorstwo budowie chodów z windą w ramach inwestycji „Budowa Przystanku Tramwajowego PST ‚Most Teatralny’
w Poznaniu”

ub-j-aniola

Grażyna Dankowiakowska
Centrum Pałącowo-Konferencyjne Osada Danków

„Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp.z.o.o. w Poznaniu wykonała dla firmy Torex sp.z.o.o. dostawę i montaż kpl. dźwigu osobowego z napędem elektrycznym. Polecam firmę Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp.z.o.o. wszystkim przyszłym kontrahentom dla których priorytetem jest terminowość i jakość wykonywanych prac.”

osada-dankow

Radosław Krajewicz
Chojnicki Dom Kultury

„Poświadczam, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacka Raczkowskiego wykonała dla Chojnickiego Domu Kultury dostawę i montaż 1kpl. urządzenia z napędem śrubowym.Pracownicy firmy posiadają niezbędne kwalifikacja, wysoką kulturę osobistą oraz sprzęt umożliwiający montaż urządzania. Współpraca przebiegła w miłej atmosferze.”

chojnicki-dom-kultury

Hotel Baranowski

„Zaświadczam, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski wykonała usługę dostawy i montażu dźwigu z napędem hydraulicznym. Miejsce instalacji: Słubice.Przedsięwzięcie zostało zrealizowane w miłej atmosferze zgodnie z ustalonymi terminami.Fachowość pracowników i wysoka jakość dostarczanych przez firmę urządzeń, pozwalają polecić ją uwadze innych inwestorów.”

hotel-baranowski

Marek Kabziński
Cargill Poland Sp. z o.o.

„Uprzejmie informujemy o podjętej współpracy z firmą Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul Leżajska 9. Podczas tej współpracy firma wykonała modernizacje dźwigu polegającej na wymianie sterowania. Pożądana jakość produktów i terminowość skłania do zakupu władnie od tego sprzedawcy”

 cargill

Tomasz Banaszyk
Matbet-Bis

„Niniejszym zaświadczamy, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu wykonała prace polegające na zaprojektowaniu, dostawie i montażu platformy dla niepełnosprawnych w budynku przy ul. Rolnej 8 w Sadach”

matbet-bis

 

Arkadiusz Węgielski
Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza S. A.

„Potwierdzamy niniejszym, iż firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leżajska 9 w Poznaniu jest naszym stałym kooperantem w zakresie konserwacji i serwisu urządzeń dźwigowych w hali K-2 od 1999.”

wgro

Danuta Maślona
Szkoła Podstawowa im. W Witosa w Biezdrowie

„Firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu w 2018 roku wykonała usługę remontu 1 kpl dźwigu z napędem elektrycznym w zespole Biezdrowie 9.”

sp-wronki

Jarosław Piosik
PioxBud

„Nasza firma podjęła współpracę z firmą Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o. w zakresie zaprojektowania dostawy, montażu i uruchomienia platformy zewnętrznej przychodowej dla osób niepełnosprawnych. (…) Ze względu na wysoką jakość obsługi oraz rzetelność przeprowadzonych prac stwierdzamy, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o. zasługuje na polecenie i rekomendację.”

pioxbud

Zbigniew Gałęcki
Maxima

„Poświadczam, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski wykonała usługę dostawy i montażu dźwigu firmy ORONA w Poznaniu przy ul. Sielskiej 6. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane w miłej atmosferze zgodnie z ustalonymi terminami. Dodatkowo firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski dokonuje regularnej konserwacji urządzenia, co do której nie mamy żadnych zastrzeżeń.”

maxima-sielska

Paulina Burdym
Fundacja Pro Maxima

„Poświadczam, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski wykonała usługę dostawy i montażu dźwigu firmy Orona w Luboniu przy ul. Jana III Sobieskiego 97a. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane w miłej atmosferze zgodnie z ustalonymi terminami. Dodatkowo firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski dokonuje regularnej konserwacji urządzenia, co do której nie mamy żadnych zastrzeżeń.”

fundacja-pro-maxima

Privacy Preferences
Podczas odwiedzania naszej witryny internetowej przeglądarka może przechowywać informacje z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.