Scroll Top

Dźwigi hydrauliczne

Windy hydrauliczne sprawdzają się we wszystkich budynkach o ograniczonym natężeniu ruchu. Dźwigi z napędem hydraulicznym charakteryzują się również stosunkowo niewielkimi rozmiarami w porównaniu do osiąganych udźwigów. Dzięki temu można zastosować takie rozwiązanie w miejscach, gdzie nie ma zbyt wiele wolnej przestrzeni, również w kwestii podszybia i nadszybia. Dźwigi hydrauliczne charakteryzują się również bardzo dużą trwałością i niezawodnością. Urządzenia tego typu są również bardzo elastyczne, co pozwala na ich dokładne dostosowanie do potrzeb naszych Klientów. Jako alternatywa dla tradycyjnej maszynowni sterowanie i napęd dźwigu mogą być usytuowane w szafie. Dzięki jej elastycznej lokalizacji poprawia to możliwości dostosowania do budynku.

Windy hydrauliczne są energooszczędne, ale wolne, dlatego stosuje się je głównie w niższych budynkach.

Jeśli jesteś zainteresowany szybszymi windami zapraszamy do sekcji dźwigów elektrycznych.

Rozwiązania hydrauliczne mają wszechstronne zastosowanie również jako wyspecjalizowane dźwigi towarowe, dzięki możliwościom doskonałego dostosowania zarówno do dużych obciążeń, jak i ograniczonych rozmiarów dostępnej przestrzeni. To rozwiązania o solidnej konstrukcji i długiej żywotności.

Szyb Dźwigu Hydraulicznego

Wąż Hydrauliczny/ Prowadnice

Drzwi Szybowe

Kabina Dźwigu

Agregat/Maszynownia Dźwigu

Jeśli nadal masz pytania, z przyjemnością Ci pomożemy! Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy w sekcji kontaktowej na naszej stronie internetowej.

  • Ułatwiają dostępność osobom z niepełnosprawnościami ruchowymi, zwłaszcza tych na wózkach inwalidzkich, ponieważ pomagają im orientować się w przestrzeni i łatwiej wjeżdżać i wyjeżdżać z kabiny.
  • Pomagają osobom z klaustrofobią lub innymi fobiami związanymi z jazdą windą, ponieważ optycznie powiększają i rozjaśniają przestrzeń, odwracają uwagę od lęku i sprawiają, że jazda jest mniej stresująca i nieprzyjemna.
  • Jako narzędzie do interakcji społecznej, ponieważ zachęcają do kontaktu wzrokowego i uśmiechu między pasażerami i łagodzą napięcie oraz niezręczność.
  • Mogą zapobiegać wandalizmom, ponieważ ludzie rzadziej dopuszczają się takich zachowań, kiedy wiedzą, że są obserwowani lub widzą swoje odbicie.
  • Poprawiają bezpieczeństwo pasażerów, ponieważ pozwalają im widzieć, co robią inni ludzie w kabinie i zauważyć ewentualne próby kradzieży lub napaści.
  • W przypadku „starych” wind z półautomatycznymi drzwiami szybowymi użytkownik może łatwiej sprawdzić, czy kabina znajduje się na przystanku.
  • No i przede wszystkim do robienia selfie i poprawiania makijażu, krawata lub fryzury.
Privacy Preferences
Podczas odwiedzania naszej witryny internetowej przeglądarka może przechowywać informacje z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.